Hemşirelik Öğrencileri

HemsirelerSitesi.Net blogumuzun kuruluşundan bu yana 1 seneyi doldurmuş bulunuyoruz. Site kurucusu ve yöneticisi olarak ben de henüz 3.sınıf hemşirelik bölümü öğrencisiyim. Sitede yeni bir kategori açıp farklı düşüncelere yer vermek ve hemşirelik bölümünü okumakta olan arkadaşlarımın beklentilerini, sorunlarını ve  açıkcası meslek hakkında ki gayelerini çok merak ediyorum.
Sitemizi sosyal medya hesaplarımız üzerinde her ne kadar aktif tutamamış olsam da kısa bir süre öncesinde facebook, instagram, google plus ve twitter platformları üzerinden HemsirelerSitesi.Net adına hesaplar oluşturdum. Sitemize ziyaretçi olarak uğrayan dostlarımızın bu hesaplardan bizi takip etmeleri temennimiz olacaktır. Sadece takip etmekle kalmayıp bizlere bu hesaplar aracılığı ile mesleğimiz içerisinde yaşadıkları sıkıntıları mesaj yolu ile bildirip sitemiz içerisinde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.
HemsirelerSitesi.Net ailesi olarak web sitemizin okurlarından hiç bir maddi ve manevi bir beklentisi olamaz. Sitemiz sadece kâr amacı gütmeden, bizi takip eden sağlık gönüllüleri kitlesini bilgilendirmek ve basın yayın organı olarak onların sesini duyurmak olacaktır.
HemsirelerSitesi.Net ailesi olarak tüm takipçilerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu nice nice bayramlar dileriz…